Спеціальні потреби

Жертвами повітряного рейду в Ємені стало четверо людей


Антиурядовий протест у Ємені
Антиурядовий протест у Ємені

Представники медичної служби в Ємені повідомили, що в результаті повітряного рейду в неспокійній південній провінції Аб’ян четверо людей загинуло і 12 отримали поранення. Збройні сили Ємену ведуть боротьбу з ісламськими екстремістами, пов’язаними з аль-Кайдою, які встановили свій контроль над деякими районами провінції, включно з містом Зінджибар та кількома меншими населеними пунктами.

Єменські офіційні особи заявили у вівторок, що неподалік міста Зінджибар, який є адміністративним центром провінції, урядові сили вбили дев’ятьох ісламських бойовиків.

Сили безпеки повідомили, що у вівторок вибух у південному портовому місті Аден убив полковника єменської армії.

Єменські збройні сили ведуть боротьбу з пов’язаними з аль-Кайдою екстремістами на півдні країни. Водночас країна охоплена заворушеннями, пов’язаними зі спробами опозиції усунути від влади президента Алі Абдулли Салеха. Антиурядові протести розпочалися в лютому.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG