Спеціальні потреби

У Ємені вчинено напад на президентський палац


Святкування в Ємені
Святкування в Ємені

За повідомленням місцевих органів влади, озброєні нападники вчинили атаку на президентський палац у місті Таїз, внаслідок чого загинуло 4 солдатів. Одного з нападників також було вбито.

Атаку вчинено через день після того, як авторитарний президент Ємену відбув з країни до Саудівської Аравії, де проходитиме курс лікування.

Сьогодні у Сані тисячі антиурядових демонстрантів вийшли на вулиці столиці святкуючи виїзд з країни президента Алі Абдалли Салеха. Єменці надіються, що з його відбуттям з країни буде покладено край його 33-річному правлінню.

У неділю, віце-президент Абед Раббо Мансур Хаді зустрівся з послом США в Ємені, що є ознакою того, що Хаді тепер керує країною.

Президент Салех і чотири його соратники відлетіли у суботу до Саудівської Аравії після того, як вони отримали поранення під час ракетної атаки у п’ятницю на президентський комплекс у Сані.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG