Спеціальні потреби

Учасники масових протестів чинять тиск на уряд Ємену


Протест у єменському місті Таїз
Протест у єменському місті Таїз

У Ємені сили безпеки знову мали сутички з демонстрантами по всій країні. Водночас, за всіма ознаками, близька досягнення угода про припинення політичного протистояння і відставку багаторічного президента країни.

У середу в південному районі Ємену, загинули два солдати і протестувальник, коли сили безпеки намагалися розігнати демонстрацію. Лікарі кажуть, що троє інших демонстрантів отримали поранення під час сутичок в Адені. Місцеві офіційні особи підтвердили, що солдати загинули від пострілів з вогнепальної зброї.

Сили безпеки мали сутички з демонстрантами, які заблокували дороги, щоб підтримати загальний страйк як частину зусиль проти президента Алі Абдулли Салеха.

Інформаційне агентство Ассошіейтед Пресс повідомило, що мешканці понад 18 населених пунктів розпочали кампанію громадської непокори, закривали школи, крамниці і урядові установи.

Протести проти президента Алі Абдулли Салеха продовжуються цього тижня, незважаючи на досягнення – за посередництвом країн регіону Перської затоки – угоди про його відставку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG