Спеціальні потреби

Парламент Ємену схвалив запровадження в країні надзвичайного стану


Єменські законодавці схвалюють запровадження надзвичайного стану
Єменські законодавці схвалюють запровадження надзвичайного стану

Парламент Ємену прийняв закон, який схвалює запровадження надзвичайного стану в країні серед пов’язаного з протестами насильства. Схвалення закону про надзвичайний стан у середу можна було передбачити, тому що правляча партія президента Алі Абдалли Салеха має більшість у законодавчому органі.

Президент Салех повідомив про надзвичайний стан після того, як у п’ятницю озброєні прихильники президента відкрили вогонь по групі демонстрантів, що вимагали його відставки. Тоді загинули 52 особи.

Після кривавого придушення протестів чимала кількість державних службовців, племінних лідерів і дипломатів перейшли на сторону опозиції. Високопоставлений представник військових кіл генерал-майор Мохсен аль-Ахмар також залишив президентський табір, щоб «підтримати мирну революцію».

У вівторок президент Ємену застеріг військових лідерів, що будь-яка спроба державного перевороту доведе до громадянської війни. Він також сказав, що будь-який роздор у рядах збройних сил матиме негативний вплив на всю країну.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG