Спеціальні потреби

Президент Ємену закликав припинити протести на час Рамадану


Натовпи противників Салеха вийшли на демонстрації у першу п’ятницю рамадану
Натовпи противників Салеха вийшли на демонстрації у першу п’ятницю рамадану

Першу п'ятницю священного для мусульман місяця Рамадан у Ємені відзначили мітингами по всій країні. Державні засоби масової інформації також повідомляють, що на противагу антиурядовим демонстрантам на вулиці столиці країни вийшли і прихильники президента Алі Абдалли Салеха. Їхня акція отримала назву «П'ятниця толерантності».

Тим часом, французьке інформагентство зазначає, що великі натовпи противників Салеха протестували в інших частинах столиці та в місті Таїз.

Президент Салех досі перебуває у Саудівській Аравії на лікування після травм, отриманих внаслідок атаки демонстрантів на його президентську резиденцію. Нещодавно він закликав демонстрантів припинити вуличні протести під час Рамадану.

Втім, демонстранти продовжують вимагати відставки президента. Опозиція відкинула запрошення Салеха сісти за стіл переговорів, заявивши, що переговори можуть відбутися лише за умови, якщо чинний президент погодиться залишити свій пост.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG