Спеціальні потреби

Сварка Саакашвілі та Яценюка шкодить Україні, хоча і вписується у логіку демократичного процесу - експерт


Конфлікти між представниками української влади з приводу темпів та методів запровадження реформ вписуються у логіку демократичної системи, проте ускладнюють і без того непросту ситуацію в Україні. Про це коментуючи публічний конфлікт між прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком та головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі, пише Волтер Рассел-Мід, відомий американський експерт по темі України.
"Проведення всеосяжних реформ подібних до тих, які необхідні Україні, стало би викликом для будь-якої демократичної держави. Навіть попри наявність консенсусу з приводу методів запровадження реформ, завдання взагалі є настільки складним та пов'язаним із проблемами, що просто не можливо уникнути суперечок з приводу методів реалізації реформ, а у демократичній країні це часто призводить до політичної нестабільності. А з огляду на інші проблеми України, політичну нестабільність аж ніяк не назвеш позитивним розвитком подій", - пише на сторінках The American Interest Мід, який досліджує стратегію та урядування у США в аналітичному центрі Hudson Institute .

Мід також звертає увагу на те, що результати місцевих виборів в Україні вказують, що "виборці розчаровані браком очевидного прогресу у сфері реформ і втомилися від конфлікту на сході".

Дивіться також: Огляд: У Конгресі оцінювали, що Путін наробив у Сирії, і як його зупинити в Україні

Огляд: У Конгресі оцінювали, що Путін наробив у Сирії, і як його зупинити в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG