Спеціальні потреби

Президент Янукович розмовлятиме з Україною у прямому ефірі


Президент Янукович розмовлятиме з Україною у прямому ефірі
Президент Янукович розмовлятиме з Україною у прямому ефірі

25 лютого Віктор Янукович візьме участь у телепроекті «Розмова з країною». Про це повідомив голова адміністрації президента України Сергій Льовочкін.

Телепроект, який має на меті показати відкритість української влади, організовують до річниці інавгурації.

«Новий формат спілкування президента з громадянами у прямому ефірі є продовженням політики відкритості влади», – стверджує Сергій Льовочкін.

Так, Віктор Янукович протягом 3 годин у прямому ефірі відповідатиме на запитання громадян, які будуть поставлені в ході прямих включень з регіонів, а також на питання, які надійдуть телефоном та через Інтернет.

Сергій Льовочкін повідомив, що запитання вже можна залишати, подзвонивши безкоштовно до контакт-центру «Укртелекому», чи передати їх онлайн. Питання в інтернеті прийматимуть партнери телепроекту – інформагентства «УНІАН» та «Інтерфакс-Україна».

Трансляцію проекту вестимуть 6 українських каналів: Інтер, «1+1», ICTV, ТРК «Україна», НТКУ і «5 канал». Вони ж будуть забезпечувати організовані включення з регіонів до кіностудії імені Довженка, де відбуватимуться зйомки.

Представники Київської незалежної медіа-профспілки висловили побоювання, що «Розмова з країною» може виявитися 3-х годинною політичною піар-акцією, а запитання будуть заздалегідь заготовлені чиновниками адміністрації президента.
«Існує побоювання, що як і в сусідній країні, чию інформаційну політику сьогодні так полюбляють копіювати представники влади – президента відгородять від незручних, критичних та неприємних запитань, яких сьогодні так багато накопичилося у суспільства», – зазначив голова Комітету КНМП Юрій Луканов.

Забезпечити реальний зворотній зв’язок президента із громадянами повинні самі ЗМІ, виконавши свою пряму функцію, впевнені медіа-експерти. Інакше, «вони ризикують бути втягнутими в політичну технологію показної демонстрації «свята демократії і свободи слова» із включеннями з «потьомкінських сіл, лікарень, шкіл і заводів», ставши при цьому безкоштовними ретрансляторами такої піар-акції», – говорить Юрій Луканов.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG