Спеціальні потреби

МВФ: прогноз щодо розвитку світової економіки не обнадійливий


МВФ: прогноз щодо розвитку світової економіки не обнадійливий
МВФ: прогноз щодо розвитку світової економіки не обнадійливий

Представники Міжнародного валютного фонду запевняють, що темпи зростання економік найбільших країн світу дають мало приводів для оптимізму.

У прогнозі щодо розвитку світової економіки, представники МВФ зазначають, що світова економіка зросла на 4.4% в перші три місяці 2011 року. Утім економічні проблеми в США та інших країнах з розвинутою економікою сповільнять їхнє зростання – до 2.5% упродовж року.

МВФ також запевняє, що інфляція в світі з кінця 2010 року зросла на пів відсотка – з 3.5% до 4%. Ці показники вдвічі більші, ніж очікували в МВФ.

Автори доповіді знову висловили побоювання щодо фінансової стабільності Греції та інших країн ЄС. Також в МВФ зауважили, що чимало країн світу все ще відчуватимуть у своїй економіці наслідки землетрусу та цунамі в Японії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG