Спеціальні потреби

Обама оптиміст щодо угоди про скорочення національного боргу


Президент Обама дискутує на тему національного боргу
Президент Обама дискутує на тему національного боргу

Президент США Барак Обама заявив, що він сповнений «оптимізму» і «надії», що американські політичні лідери зможуть дійти згоди про скорочення на чотири трильйони національного боргу, що становить 14 трильйонів доларів.

Обама, який є демократом, сказав у вівторок, що країна повинна прийняти план фінансових витрат на найближчі роки, який буде «справедливим щодо спільних пожертвувань», включно з вищими податками для багатих американців. Його відновлений заклик до збільшення податків для багатих суперечить бюджетним пропозиціям опозиційних республіканців, але він все-таки вірить у те, що обидві партії можуть домовитись для досягнення угоди.

Промовляючи до студентів коледжу неподалік столичного Вашингтона, Обама визнав, що переговори про скорочення дедалі більшої довготермінової заборгованості «не буде легким».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG