Спеціальні потреби

Лауреат премії «ЕММІ» – про своє українське коріння


Лауреат премії «ЕММІ» – про своє українське коріння
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

Переможець премії «ЕММІ» 2020 року ходив до української школи, носив шаровари та вишиванку. Син українки Андрій Парех розповідає, як зростав в оточенні української культури в Мінесоті та чому посивів знімаючи телесеріали.

  • Переможець премії «ЕММІ» 2020 року ходив до української школи, носив шаровари та вишиванку. Син українки Андрій Парех розповідає, як зростав в оточенні української культури в Мінесоті та чому посивів знімаючи телесеріали.
  • Як українські іммігранти у США навчають своїх дітей мові, шахам, акторській майстерності та допомагають вчителям в Україні.
  • Телепортація стає реальністю, щоправда поки що не та яку романтизував Голівуд. Дізнайтесь, що зробили американські вчені на шляху до створення технології квантового інтернету.
  • Сексуальне рабство у 21 сторіччі. Чому неповнолітні займаються проституцією, та хто допомагає їм повернутися до нормального життя.

P.S. У телевізійному ефірі Вікно в Америку щосуботи на 5-му каналі о 21:30 за київським часом та на регіональних телевізійних каналах по всій країні.
XS
SM
MD
LG