Спеціальні потреби

В урядових колах Афганістану процвітає корупція


В урядових колах Афганістану процвітає корупція
В урядових колах Афганістану процвітає корупція

В оприлюднених на Інтернет-сторінці Wikileaks сотнях дипломатичних документів про Афганістан говориться як про країну, в якій корупція процвітає на найвищому урядовому рівні. В повідомленнях сказано, що масштаби корупції в уряді непереборні, включно з хабарництвом, відмиванням грошей і прибутками з торгівлі наркотиками.

Президент Гамід Карзай представлений як слабкий і неефективний лідер. В одному з повідомлень про міністра сільського господарства Асіфа Рагімі говориться як про єдиного члена кабінету Афганістану, проти якого немає звинувачень у корупції.

У повідомленні із серпня 2009 року сказано, що Карзай і його генеральний прокурор помилували «небезпечних індивідуумів», дозволяючи їм вийти на волю або повернутися на поле бою.

У пізнішій телеграмі від посла США в Кабулі читаємо про мережу пересилання грошей, відому як «гавала», та неконтрольовані банки, які займаються корупцією і масовим переливанням коштів. Мережа «гавала» дозволяє повстанцям, контрабандистам наркотиків і політикам пересилати кошти в мусульманському світі через підставні установи в Афганістані та Об’єднаних Арабських Еміратах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG