Спеціальні потреби

Веб-конференція: Запитай Ігоря Бардина про стипендії і ґранти для студентів в США та Канаді


Ігор Бардин є президентом фундації Кафедра в Торонто, та членом Атлантичної ради Канади.
Ігор Бардин є президентом фундації Кафедра в Торонто, та членом Атлантичної ради Канади.

Залишайте свої запитання до Ігоря Бардина в коментарях до даної новини, або на спеціальній сторінці веб-конференції на сайті Facebook.

Ігор Бардин - директор Канадсько-української парламентської програми , в рамках якої студенти з України, Грузії, Вірменії та Азербайджану проходять інтернатуру в Парламенті Канади. Програма існує з 1990-го року.

За цей час в ній взяли участь майже 700 студентів. Близько половини з них по закінченні програми отримували освіту за кордоном.

На даний момент Ігор Бардин є президентом фундації Кафедра в Торонто, та членом Атлантичної ради Канади.

Ігор Бардин є співзасновником Світового конгресу українських юристів

З 2003-го по 2010-й роки працював в адміністративній раді Університету святого Павла в Оттаві.

Співголова дорадчої ради на кафедрі українських студій в університеті Торонто, директор Української правничої фундації (Київ), президент фонду кафедри українських студій в університеті Торонто.

Протягом 1990-1991 років був представником Міжнародної амністії в Україні в розслідуванні щодо ув’язнення Степана Хмари .

У 1999-му нагороджений Срібною медаллю Пласту. У 2003-му пам’ятною медаллю до золотого ювілею Королеви Єлизавети другої на відзнаку його служби Канаді.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG