Спеціальні потреби

Підозрюваний «вашингтонський стрілець» виявляв схильність до насильства


Аарон Алексіс
За всіма ознаками, схильність до насильства виявлялася у Аарона Алексіса вже в 2004 році, коли він вийняв з-за пояса пістолет, і розрядив його в колеса автомобіля, що належав людині, яка нібито виявила до нього «неповагу».

За версією ФБР, у понеділок він прийшов в район бази військово-морських сил США (Navy Yard) у Вашингтоні і з балкона на четвертому поверсі, що виходить на кафе, відкрив стрілянину, в результаті якої загинули 13 людей, у тому числі і він сам.

Мотиви 34-річного Алексіс встановлюють слідчі.

Незважаючи на відвідування буддистського храму і дві нагороди, отримані за чотири роки служби в резерві ВМС США, спалахи насильства , відображені в його справі і поліцейських записах, вказують на його темну сторону.

У 2011 році Алексіс, чорношкірий уродженець нью-йоркського району Квінс, був звільнений з армії після низки «проступків», повідомив представник ВМС.

У його поліцейському досьє говориться, що Алексіс був заарештований в Сіетлі в 2004 році після інциденту «з колесами».

У звіті поліції Сієтла зазначається: «Він уважав, що робітник-будівельник виявив до нього неповагу, і це призвело до стану, який Алексіс назвав помутнінням розуму, викликаним гнівом. За його словами, через годину він вже не пам'ятав, як настиснув на курок».

У 2010 році він був заарештований ще раз, вже в Техасі. Тоді він вистрілив у стелю своєї квартири і прострілив підлогу сусідки, яка жила поверхом вище. Він заявив, що від неї занадто багато шуму.

Після цього інциденту він був виселений з даного житлового комплексу.

Архівні записи вказують, що з 1998 року Алексіс жив в штатах Нью-Йорк і Вашингтон, де його судили за несплату боргів, а також в Техасі.

Алексіс отримав роботу в компанії The Experts, яка є субпідрядником Hewlett-Packard, що займалася обслуговуванням комп'ютерного обладнання. У The Experts повідомили, що в цій якості Алексіс отримав доступ до «секретної» інформації
XS
SM
MD
LG