Спеціальні потреби

Пам’ятник Вашингтону в столиці США тимчасово закрили для відвідувачів


Столичний пам’ятник Джорджу Вашингтону зазнав пошкоджень в результаті землетрусу 23 серпня
Столичний пам’ятник Джорджу Вашингтону зазнав пошкоджень в результаті землетрусу 23 серпня

Інженери обстежують монумент першого президента США Джорджа Вашингтона, щоб визначити обсяги пошкоджень, які зазнав обеліск внаслідок землетрусу на східному узбережжі країни 23 серпня, і винести рішення щодо проведення ремонтних робіт.

Пам’ятник Вашингтону є одним з найпопулярніших місць відвідування туристів американської столиці. Хоча 169-метровий монумент було закрито минулого місяця відразу ж після землетрусу силою у майже 6 балів, тепер Служба національних парків США вирішила закрити його для відвідувачів на невизначений час, через загрозу обвалення. Раніше інженери виявили у споруді численні тріщини. Найбільших пошкоджень зазнала верхня частина пам’ятника.

Представник Служби національних парків Боб Воґел запевнив, що «монумент цілий і нікуди не дінеться».

Монумент був споруджений у 1884 році в центрі американської столиці, неподалік Білого дому і Капітолію. На вершині пам’ятника є оглядовий майданчик, який часто відвідують туристи.

Наразі невідомо, коли монумент знову відкриють для відвідувачів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG