Спеціальні потреби

До руху «Захопити Волл-Стріт» приєднуються студенти елітних вузів США


Рух «Захопити Волл-Стріт» активно набирає обертів. Протести проти великих корпорацій поширюються різними містами Америки. Демонстранти звинувачують світовий фінансовий центр у рецесії, за яку доводиться платити робочому середньому класу.

Мітинги розпочинаються навіть в найзаможніших містах Америки, а до учасників акцій приєднуються студенти елітних навчальних закладів.

Нью-Гевен невеличке містечко у двох годинах від Нью-Йорку. Тут знаходиться один з найдорожчих університетів країни - Єль. Цей регіон традиційно вважається заможнім. Однак, навіть тут чимало незадоволених ситуацією в країні.

Місцеві демонстранти вийшли на вулиці під такими ж гаслами, як і люди в інших містах країни. «Ми 99 відсотків населення,» «мільйонери, ваш час скінчився.»
Критики звинувачують учасників спонтанно народженого руху у відсутності сформованих вимог.

Однак, самі демонстранти кажуть, що знають чого хочуть. Поміж іншого вони вимагають проведення банківської та податкової реформи, рівноправ’я при розподілі прибутків, створення нових робочих місць в екологічно чистих галузях.

Подібний протест у Нью Хейвені для багатьох може здатися парадоксом. Тут одразу за наметовим містечком видно червоні корпуси одного з найпрестижніших та найдорожчих університетів країни Єльського університету студенти, якого також інколи приєднуються до протестуючих.

Як студенти так і інші учасники місцевого протесту висловлюють свою позицію мирно.
В об’єднанні Молодих Республіканців Єльського університету виникла ідея організувати свою, контр- акцію. Молоді республіканці, планували обприскувати учасників акції Захопи Нью Гейвен освіжувачами повітря. Втім після погрози арештом від місцевої поліції, альтернативний протест скасували.

Рух «Захопити Волл-Стріт» активно набирає обертів. Протести проти великих корпорацій поширюються різними містами Америки.

Відео - найголовніше

США наклали на Росію понад півтисячі нових санкцій. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:16 0:00
XS
SM
MD
LG