Спеціальні потреби

Помпео очікує, що Росія і в 2050-му намагатиметься втручатись у вибори США


Майк Помпео (ліворуч)
Майк Помпео (ліворуч)

Держсекретар США Майк Помпео очікує, що Росія буде десятиліттями намагатись втрутитись у вибори США. Про це він заявив головному редактору американського видання The Hill Бобу Кюсаку під час події в Раді міжнародних відносин.

"Маємо очікувати, що і в 2050 році росіяни все ще будуть це робити", - наголосив він.

Помпео, однак, зауважив, що втручання Росії у вибори не є чимось новим. "Безсумнівно, вони загрожували нашим виборам в 1974 році, вони втручались в 80-х, з заявив Помпео. – Той факт, що це місто, як видається, шокувало те, що росіяни – або в тому випадку Радянський Союз – про нас не дбає, на мою думку, вражає".

Дипломат вважає, що спектр загроз є більш широким і надходить не лише з Росії, але і з Китаю, Ірану та недержавних діячів. Ці загрози можуть стосуватись не лише виборів, але і діяльності інфраструктури, включаючи фінансову систему та телекомунікації.

Адміністрація Обами мала більше робити, щоб стримувати російське втручання. "Росіяни втрутились. Це відбувалось перед виборами 2016 року, звичайно, вони мусили робити все можливе, щоб цьому запобігти", - говорить Помпео про адміністрацію Обами.

Дивіться також: Що в Білому домі кажуть про Договір ООН про торгівлю зброєю

Що в Білому домі кажуть про Договір ООН про торгівлю зброєю. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG