Спеціальні потреби

Це і є заметіль, через яку "зупинився" Вашингтон. ФОТО

"Цей снігопад ми будемо згадувати ще багато років, якщо не поколінь, а для відновлення роботи міста після його закінчення, ймовірно, знадобиться багато днів". Такими словами видання The Washington Post напередодні попереджало своїх читаів про наближеня рекордоної для столиці США заметілі.

Снігопад почався в обід у п'ятницю і триватиме до ранку неділі. За цей час на Вашингтон випаде до 76 сантиметрів снігу. У місті принено роботу метрополітену. Комунальні служби не можуть впоратись із кількістю опадів.

Мешканці Вашингтона перед початком снігопаду "вимели" з магазинів продукти. Зараз у Twitter активно поширюються (#dcblizzard) перестороги та попередження про можливу небезпеку та нарікання на роботу служб міста.

При цьому ситуацію насправді не назвеш екстремальною за мірками України. Здивування "бувальців" бурхливою реакцією місцевих ЗМІ та містян на снігопад добре сформулював журналіст видання Mashable Крістофер Міллер, який серед іншого спеціалізується на висвітленні подій в Україні та Росії.

"Те, що у Вашингтоні та Нью-Йорку називають заметіллю і через що казяться у Києві та Москві називають просто снігом", - твітнув журналіст.

Більше

XS
SM
MD
LG