Спеціальні потреби

Посолка США привітала Україну з Днем Військово-Морських Сил


Судна ВМС України "Чернігів" та "Черкаси".
Судна ВМС України "Чернігів" та "Черкаси".

Посолка США в Україні Бріджит Брінк привітала українських воїнів з Днем Військово-Морських Сил.

"У День Військово-Морських Сил ЗС України ми вітаємо службу ВМС, які захищають глобальну продовольчу безпеку та зростаючу економіку України, гарантуючи безпеку життєво важливих чорноморських судноплавних шляхів для українського експорту зерна та інших товарів через Чорноморський коридор", - написала дипломатка у мережі Х.

Напередодні у мережі Х Брінк зазначила, що Україна відправила через Чорноморський гуманітарний коридор вже понад 2 000 суден з більш ніж 56 мільйонами тонн експорту, незважаючи на постійні атаки з боку Росії.

“Ось на що спроможні українці!” – додала дипломатка та назвала Україну “надзвичайною”.

Військово-Морські Сили України довели, що "українське море не терпітиме російського флоту", заявив президент України Володимир Зеленський.

"День Військово-Морських Сил України. День героїчних воїнів, які довели, що українське море не терпітиме російського флоту й що ворогу не по зубах наша, українська морська піхота", – цитує президента Зеленського Радіо Свобода.

7 липня в Україні відзначається день Військово-Морських Сил ЗСУ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG