Спеціальні потреби

Від ракетного удару постраждало візове приміщення Посольства Німеччини


Фото: руйнування в Києві після ракетних ударів, 10 жовтня 2022 року. REUTERS/Vladyslav Musiienko
Фото: руйнування в Києві після ракетних ударів, 10 жовтня 2022 року. REUTERS/Vladyslav Musiienko

В Києві від ракетного обстрілу постраждала будівля, де також розміщено німецьку візову службу, повідомило посольство Німеччини в Україні.

"Сьогодні зранку будівля в Києві, де також розміщено німецьку візову службу, пошкоджено через ракетний удар", - твітує посольство. У відомстві уточнили, що псольство не використовує це приміщення після початку російської агресії і співробітники посольства в Києві в безпеці.

Один із вибухів відбувся поблизу посольства Румунії в Україні, вказав міністр закордонних справ країни Богдан Ауреску. Він назвав удари "кричущим порушенням міжнародного гуманітарного права", пишуть ЗМІ.

Посол США в Україні Бріджит Брінк а також посол Великої Британії в Україні Мелінда Cіммонс також повідомили, що команди їхніх посольств не постраждали і висловили вдячність тим, хто допомагає долати ситуацію.

В понеділок Посольство США закликало всіх америкаців сховатись та виїхати з України. "Тривалі російські удари по Україні становлять пряму загрозу для цивільних та цивільної інфраструктури", - йдеться в повідомленні.

"Моє серце розривається від болю за тих, хто постраждав в Києві й по всій Україні", - написала Брінк.

"Мої думки зараз із пораненими", - твітує Сіммонс.

Низка західних країн виступили з рішучим осудом ударів а також заявами про додаткову підтримку для Києва. "Ми робимо все, щоб зміцнити протиповітряну оборону", - твітує міністр закордонних справ країни Анналена Бербок. Вона різко засудила російські удари по цивільних. Китай закликав до деескалації ситуації. Російський президент Путін заявив, що удари було проведено "високоточною зброєю по енергетичних об'єктах".

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG