Спеціальні потреби

Вагітність та вакцинація від КОВІД-19


Вагітність та вакцинація від КОВІД-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

Чи варто вагітним вакцинуватися від КОВІД-19? Уряд США поки що стримується від прямої рекомендації, чекає на більш масштабні дослідження. Однак, експерти радять, а ця матір з Каліфорнії просто закликає щеплюватися після того, як сама та дитина опинилися на межі смерті. А як думаєте Ви?

- Чи варто вагітним вакцинуватися від КОВІД-19? Уряд США поки що стримується від прямої рекомендації, чекає на більш масштабні дослідження.
Однак, експерти радять, а ця матір з Каліфорнії просто закликає щеплюватися після того, як сама та дитина опинилися на межі смерті. А як думаєте Ви?

- Коронавірус спричинив БУМ на нерухомість в Американській провінції. Цим скористалися мешканці невеличкого поселення українців у горах штату Нью-Йорк.

- Тарас Бульба у Каліфорнії. Диригент Максим Кузін популяризує українську класику у Сполучених Штатах. Максим переїхав до США у зрілому віці, маючи успішну кар’єру в Україні, і починав усе спочатку. Тепер керує солідним оркестром та вчить своєму мистецтву.

P.S. Якщо Вам сподобалась наша програма, поділіться з друзями!

P.S.S. У телевізійному ефірі Вікно в Америку щосуботи на 5-му каналі о 21:30 за київським часом та на регіональних телевізійних каналах по всій країні.


XS
SM
MD
LG