Спеціальні потреби

Як українські тренери готують американських чемпіонів


Як українські тренери готують американських чемпіонів
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

Кращі професійні умови змушують чимало тренерів залишати Україну. Так, лише у маленькому містечку в штаті Колорадо, в одній приватній школі гімнастики працює п’ять українських тренерів. Найтитулованіший з них, дворазовий олімпійський медаліст Олександр Світличний

- Україна без медалей у спортивній гімнастиці на Олімпіаді, це вперше.
Кращі професійні умови змушують чимало тренерів залишати Україну. Так, лише у маленькому містечку в штаті Колорадо, в одній приватній школі працює п’ять українських тренерів. Найтитулованіший з них, дворазовий олімпійський медаліст Олександр Світличний

- Які закони найчастіше порушують українські іммігранти у США, скільки заробляє та яку зброю має американський поліцейський, розповідає Віталій Кобилянський правоохоронець з Філадельфії.

- Думали придбати вживане авто зі США? Ціни на них стрімко підскочили. У ділерів залишилося лише по кілька нових машин, раніше було сотні. У чому справа та коли ситуація нормалізується.

- У Каліфорнія епідемія безхатченків. Влада Лос-Анжелеса будує для них будинки з кондиціонерами. Як виглядають та скільки коштують такі будиночки.

P.S. Якщо Вам сподобалась наша програма, поділіться з друзями!

P.S.S. У телевізійному ефірі Вікно в Америку щосуботи на 5-му каналі о 21:40 за київським часом та на регіональних телевізійних каналах по всій країні.
XS
SM
MD
LG