Спеціальні потреби

Не лише навчання: військові США розповіли, що вони робили в Україні


Фото для ілюстрації. Військові Національної гвардії Оклахоми повертаються додому після служби в Спільній міжнародній навчальній групі в Україні, 2017
Фото для ілюстрації. Військові Національної гвардії Оклахоми повертаються додому після служби в Спільній міжнародній навчальній групі в Україні, 2017

Протягом своєї служби в Україні, 278-ий підрозділ Сухопутних військ Національної гвардії штату Теннессі активно допомагав у військових навчаннях, міжнародних відносинах та спілкуванні з громадськістю в рамках роботи Спільної міжнародної навчальної групи в Україні.

Про це йдеться на сайті Сухопутних військ США.

"В основному ми продовжуємо допомагати українським збройним силам у формуванні та підтримці здатності до навчання та оцінюванні власних підрозділів", - говорить 2-гий лейтенант Ричард Мейфілд в коментарі для сайту.

Військові США співпрацюють з військовими Канади, Литви та Польщі – менторами та вчителями на базі в Яворові, Україна.

Навчання охоплює низку питань від тактики рівня взводу, чи роти, і до ведення вогню з важкого озброєння та артилерії. Відбувається ротація українських підрозділів з метою підвищити загальний рівень підготовки.

Серед навчань американські військові окремо відзначили участь 278-го підрозділу в навчаннях Rapid Trident 2018 та Blonde Avalnche.

Військові не лише допомагають в проведенні навчань, але беруть участь у проектах розбудови бази з метою підвищити якість проживання для себе та наступних підрозділів. Так, військові побудували новий спортзал, який вдвічі перевищив за розмірами минулий, а також відновили намет для культурних заходів та військову крамницю, повідомляє видання.

Між навчаннями, військові 278-го підрозділу взяли участь в декількох міжнародних спортивних змаганнях, включаючи змагання з баскетболу, настільного тенісу, футболу та волейболу. Ці змагання надають можливість зміцнити дружні відносини між військовими різних країн і покращити фізичну підготовку.

Деякі з подій включали і збір картоплі і побудову нового дитячого майданчика, навчання орієнтації на місцевості, відзначання американських та українських свят.
U.S. Army

В повідомленні йдеться про культурні проекти та проекти зі зв'язків з громадськістю, в яких брали участь військові США, включаючи події за участі молодіжної скаутської організації, дітей з обмеженими можливостями з місцевого дитбудинку.

Деякі з подій включали і збір картоплі і побудову нового дитячого майданчика, навчання орієнтації на місцевості, відзначання американських та українських свят. Нещодавно військові привнесли частинку Різдва до дитбудинку на святкування з музикою, танцями та цукерками, наголошується в повідомленні сайту.

Хоча основна задача – це навчання, Спільна міжнародна навчальна група - це більше, ніж навчальний центр – тут розвиваються відносини, надається допомога, зазначають військові.

Дивіться також: Як американці підтримують держслужбовців, поки уряд закритий

Як американці підтримують держслужбовців, поки уряд закритий. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

XS
SM
MD
LG