Спеціальні потреби

Вибори у Венесуелі проходять без міжнародних спостерігачів через заборону президента


Опозиційний кандидат Карлос Окарис, який балотується на позицію губернатора штату Міранда, розмовляє з жінкою в Гуаренасі.
Опозиційний кандидат Карлос Окарис, який балотується на позицію губернатора штату Міранда, розмовляє з жінкою в Гуаренасі.

Венесуела обирає мерів та губернаторів одразу в усіх, 23-х областях країни.

Голосування проходить без міжнародних спостерігачів. Президент Ніколас Мадуро заборонив їх присутність, що ставить під сумнів чесність та прозорість виборчого процесу.

Аналітики прогнозують, якщо б вибори були прозорими, то представники демократичної партії із легкістю виграли б усі 23 регіони країни. Опозиція сумнівається, що діюча влада зможе забезпечити точний підрахунок голосів, враховуючи суперечливі вибори самого Мадуро, де голосування було зманіпульовано щонайменше у мільйон голосів.

Дивіться також: Озвучені Трампом думки про можливе військове втручання в Венесуелі викликали обурення серед лідерів Латинської Америки

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG