Спеціальні потреби

Правосуддя залишається слабким в Україні, відкриваючи двері російському впливу –WSJ


Катерина Гандзюк

«Правосуддя залишається слабким в Україні, відкриваючи двері російському впливу» – під таким заголовком вийшла у п’ятницю стаття у виданні The Wall Street Journal.

Видання наводить статистику Інформаційного центру з прав людини, київської неурядової організації, за даними якої з 2014 року в Україні було скоєно 9 убивств і майже 100 нападів на представників антикорупційних кампаній, борців за права людини та інших активістів. «Люди, які замовили напади, рідко були ідентифіковані та покарані», – пише The WSJ.

«Революція залякала місцеві еліти по всій країні, які звикли керувати своїми територіями, як феодали в обмін на вірність до того, хто був при владі в Києві, – пояснює автор статті Джеймс Марсон. – Деякі наймали бандитів, щоб захистити своє правління, і загравали з сепаратизмом, коли до влади прийшов новий уряд».

У матеріалі висвітлюється історія Катерини Гандзюк – її боротьби з корупцією та напад на неї, що закінчився смертю. Автор нагадує, що замовника вбивства Гандзюк досі не спіймали.

Дивіться також: Хто замовив Катю Гандзюк? Aкція-реквієм у Херсоні

Хто замовив Катю Гандзюк? Aкція-реквієм у Херсоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

Відео - найголовніше

Можливий шатдаун у США — що це означає для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00
XS
SM
MD
LG