Спеціальні потреби

В Україні зафіксовано рекорд одужань пацієнтів з COVID-19


В Україні зафіксували рекордну кількість одужань пацієнтів з COVID-19. За даними Міністерства охорони здоров'я країни, за добу від хвороби вилікувалися 1016 громадян. Ця цифра перевищила кількість нових виявлених випадків захворювання, відзначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Це дуже гарна новина, це наш рекорд. Саме рекорд за кількістю людей, які одужали. Хочу подякувати всім медпрацівникам, які борються із COVID-19. Це - ваша перемога", - заявив Степанов.

Водночас в уряді повідомили, що ще 7 областей країни не готові до чергового етапу послаблення карантинних обмежень. Оприлюднені Кабінетом міністрів дані свідчать, що в цих регіонах визначені Кабміном параметри не дозволяють продовжувати послаблення карантину. Однак, ситуація покращується і порівняно із минулою добою ще одна область стала відповідати встановленим критеріям.

У МОЗ наголошують, що ще не визначилися, в якій формі буде проходити в з 1 вересня навчання в школах країни. Мовляв, разом із освітянами нині ще працюють над механізмом, за яких умов навчальний процес проходитиме в традиційному режимі. Максим Степанов пообіцяв внести ясність до цього питання протягом 10 днів.

"Звичайно, ми хочемо, щоб наші дітки повернулися до звичайного режиму навчання, щоб вони пішли в школу 1 вересня. Особливо ті дітки, які йдуть до першого класу. Це для нас дуже важливо. Саме з цих умов ми виходимо, розробляючи механізми, за якими буде проходити навчання", - заявив Степанов.

Дивіться також: Хто і як намагається допомогти безхатченкам у столиці США під час пандемії? Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG