Спеціальні потреби

В Україні готують лікарні другої хвилі для боротьби з COVID-19


Міністерство охорони здоров’я України почало готувати лікарні другої хвилі для пацієнтів з COVID-19. До розгортання додаткових ліжок у лікарнях МОЗ змушений вдатися на фоні збільшення кількості виявлення нових випадків захворювання, заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Очільник відомства переконаний, що збільшення кількості виявлення випадків захворювання пов’язане не тільки із збільшенням тестувань.

За словами Степанова, темпи поширення коронавірусу у деяких регіонах призвели до заповнення лікарень першої хвилі більш ніж на половину, Відтак, експерти побачили необхідність підготовки медичних закладів другого рівня.

Це дуже тривожний сигнал

"За цю неділю у нас госпіталізовано 202 особи. Це дуже багато. Госпіталізують лише тих людей, які мають важкий перебіг хвороби, людей яким потрібен кисень. І у нас зростає кількість людей, яких госпіталізують. Це дуже тривожний сигнал", - заявив міністр.

Нині, за даними МОЗ, у медичних закладах України готують понад 10 тисяч додаткових місць для пацієнтів з COVID-19. Вони будуть обладнані реанімаційними ліжками та апаратами штучної вентиляції легенів. Уряд вже дав вказівку місцевим органам влади, щоб ті також інвестували власні ресурси у підготовку до ймовірного збільшення напливу пацієнтів з важкими формами перебігу захворювання. Кабінет міністрів також планує збільшити державні видатки на закупівлі індивідуальних засобів захисту та систем для проведення тестування.

Дивіться також: Чому один із округів Техасу не має жодного випадку зараження Covid-19. Відео

Чому один із округів Техасу не має жодного випадку зараження Covid-19. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

XS
SM
MD
LG