Спеціальні потреби

У США зафіксували найсмертоносніший день за весь період спалаху COVID-19


У США зафіксували найсмертоносніший день за весь період спалаху коронавірусу. У четвер, 30 квітня, лише за 24 години в країні померло 2909 людей, що мали COVID-19.

Це майже стільки ж втрат, як під час терористичних атак у Нью-Йорку 11 вересня 2001 року. Тоді, за офіційними даними, померло або зникли безвісти, 2973 людини.

Ріст смертності у США спостерігається в час, коли частина штатів оголосили про часткове відновлення роботи бізнесу та “повернення до нормального життя”.

Фахівці з охорони здоров'я та епідеміологи попереджають, що через відкриття бізнесу та нетерплячість громадськості в час карантину, вірус COVID-19 може швидко поширюватись у громади, які донині ще не переживали значних втрат через коронавірус.

Останнім часом американскими штатами прокотилась хвиля протестів проти карантинних заходів. Найгучніші акції протестів відбулися у Каліфорнії, Колорадо, Іллінойсі, Нью-Джерсі, Теннессі, Нью-Йорку, на Флориді.

Серед штатів, що вже оголосили послаблення карантинних обмежень і почали відновлювати роботу життєво не важливого бізнесу, є Джорджія, Південна Кароліна, Теннессі, Техас. У Джорджії відновив роботу майже увесь бізнес.

Фахівці попереджають, що кількість померлих внаслідок захворювання коронавірусом може бути вищою за офіційні дані, оскільки багато пацієнтів помирають вдома і їх не включають до статистики.

Крім того, чимало людей з COVID-19 помирають від інфаркту і вони також не завжди входять до статистичних даних.

Дивіться також: Українець, який ніколи не сподівався потрапити на Оскар

Українець, який ніколи не сподівався потрапити на Оскар. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:41 0:00

XS
SM
MD
LG