Спеціальні потреби

США: аварію поїзда, можливо, можна було уникнути – експерт


Федеральний слідчий заявив, що наявність системи з використанням нової передової технології, можливо, уможливило б уникнути аварії поїзда компанії Amtrak, що в ніч з вівторка на середу зійшов з рейок неподалік від Філадельфії на північному сході США.

Представник Національного управління з безпеки на транспорті (NTSB) Роберт Самвалт сказав кореспондентам, що поїзд перевищив майже вдвічі швидкість на повороті. Також підкреслюється, що поїзд не був оснащений автоматичною системою гальмування, яка могла б запобігти трагедії. В результаті аварії загинули 7 людей, близько 200 отримали поранення.

За даними федерального слідчого, у момент катастрофи поїзд рухався зі швидкістю понад 160 км/год у районі, де максимально дозволена швидкість становила 80 км/год.

Як зазначає експерт, потяг №188 Вашингтон - Нью-Йорк не був обладнаний системою безпеки, яка повинна була в автоматичному режимі уповільнити його рух або зупинити у разі перевищення швидкості.

Прийняті раніше Конгресом США норми безпеки зобов'язують компанії-оператори залізничних маршрутів встановити цю технологію до кінця 2015 року. Залізничний вокзал розпочав впровадження даної системи, але не встиг провести її на маршрутному шляху між Вашингтоном і Нью-Йорком.

У березні комітет Сенату США схвалив законодавство, яке дає компаніям-операторам до кінця 2020 року встановити цю технологію після того, як лобісти домагалися від законодавців більше часу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG