Спеціальні потреби

Сенат США обмірковує питання фінасування федерального бюджету


Сенат Сполучених Штатів розглядає законопроект про бюджет, який був прийнятий день раніше Палатою представників. Від нього залежить фінансування діяльності федерального уряду вже в п’ятницю після півночі, щоб уникнути закриття частини державних установ.

За кілька годин до відновлення дебатів президент Дональд Трамп визнав, що для цього потрібні будуть також голоси демократичних законодавців. Однак він заявив, що вимоги демократів щодо захисту деяких груп іммігрантів можуть звести нанівець шанси прийняття законопроекту, доводячи таки до часткового закриття уряду.

У четвер Сенат відстрочив голосування в цьому питанні після того, як Палата представників прийняла законопроект 230 голосами; проти голосувало 197 конгресменів.

Законодавці мають дві можливості – або погодитись на схвалення фінансування уряду на період одного місяця, відомого на Капітолійському пагорбі як тимчасове фінансування (CR), або закрити уряд і шукати компромісної розв’язки.

Демократи у Палаті представників рішуче виступали проти законопроекту, змушуючи до переговорів між спікером палати Полом Раяном і групою консервативних законодавців Freedom Caucus для запевнення прийнятитя законопроекту.

У вересні минулого року президент Трамп доручив закінчити програму Обами про захист молодих іммігрантів, які як діти прибули до США з батьками нелегально і не мають відповідних документів. Демократи хочуть захистити від депортації цих 800 тисяч молодих людей.

Дивіться також: Стенфорд допомагає готувати нове покоління лідерів в Україні

Стенфорд допомагає готувати нове покоління лідерів в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG