Спеціальні потреби

Над південними районами США проходять нищівні урагани


Після торнадо
Після торнадо

Сильні урагани знову пройшли південними і центральними районами Сполучених Штатів, в результаті яких у штаті Арканзас загинуло щонайменше семеро людей.

Офіційні особи кажуть, що в понеділок увечері через містечко Вілонія пройшло торнадо, вбиваючи щонайменше чотирьох людей. Троє інших загинули, коли повеневі води змили їх автомобілі з доріг.

Органи влади кажуть, що торнадо уразило також базу військово-повітряних сил Літтл Рок. Урагани знищили доми, перевертали автомобілі і залишили тисячі людей без електрики. Губернатор штату Арканзас оголосив надзвичайний стан.

Дещо на північ, в сусідньому штаті Міссурі, повеневі води загрожують захисним валам річки Блек Рівер, що спонукало місцеву владу евакуювати приблизно 1000 людей з району міста Поплар Блуфф.

Метеорологи передбачають більше ураганів. Національна метеорологічна служба повідомляє, що торнадо, за всіма ознаками, виникнуть у південній частині штату Арканзас і в південних штатах Луїзіана, Оклагома і Техас. На шляху просування торнадо є також штати Теннессі і Міссісіпі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG