Спеціальні потреби

Дзвінок шпигунки батькові прискорив арешт російських таємних агентів


За повідомленням однієї з провідних в США газет, телефонний дзвінок шпигунки Анни Чапман своєму батькові призвів до прискорення її арешту та дев’ятьох інших російських агентів, які шпигували на користь Росії у Сполучених Штатах.

Покликаючись на неназвані джерела в правоохоронних органах, газета Вашингтон пост повідомила у понеділок, що 27 червня США перехопили дзвінок Чапман її батькові, ветерану КДБ, який проживає у Москві. Газета пише, що Чапман висловила підозру, що її викрили.

У повідомленні газети зазначається, що американські власті планували заарештувати Чапман та інших російських шпигунів від середини червня. Проте, після телефонного дзвінка, вони побоювались, що один з агентів, Ричард Мерфі, не повернеться назад до США з відвідин Москви, якщо вони швидко не діятимуть.

У неділю міністр юстиції США Ерік Голдер заявив, що десять таємних російських агентів отримали від Москви сотні тисяч доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG