Спеціальні потреби

США запровадили санкції проти російського банку у зв'язку з Сирією


Дейвид Коен
Адміністрація президента Барака Обами вперше запровадила санкції проти громадянина Росії та російської організації у зв'язку з підозрами у підтримці президента Сирії Башара Асада.

Цей крок став черговою ознакоюм активізації антикремлівської фінансової кампанії США.

При цьому, американські чиновники заперечують, що дії Міністерства фінансів США пов'язані зі зростаючими розбіжностями Вашингтона і Москви з приводу подій в Україні.

Однак сирійські повстанці протягом трьох років закликали Вашингтон перешкодити діям Москви з фінансування сирійського режиму і поставкам зброї Дамаску.

Чиновники, причетні до підготовки заходів у США у зв'язку з анексією українського Криму Москвою, говорять, що Росія може бути покарана за цілу низку імовірно незаконних дій, включно з продажем зброї, відмиванням грошей і порушенням режиму нерозповсюдження ядерної зброї - на додаток до дій в Україні.

У четвер Міністерство фінансів оголосило про запровадження санкцій проти російського «Темпбанку» і одного з його керівників за надання фінансової підтримки уряду Асада.

США заявили, що «Темпбанк» був причетний до закупівлі дизельного палива для Дамаска і відправляв готівку сирійському центробанку.

«Ми маємо намір стримувати тих, хто сприяє насильству і нестабільності в Сирії і будемо далі вживати заходів щодо фізичних осіб та організацій, що підтримують режим Асада», - заявив заступник міністра фінансів США Дейвид Коен.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG