Спеціальні потреби

Росія ратифікувала договір про СНО зі Сполученими Штатами


Президенти Обама і Медведєв після підписання нового договору про СНО
Президенти Обама і Медведєв після підписання нового договору про СНО

Парламент Російської Федерації остаточно схвалив важливий договір про скорочення ядерних озброєнь із Сполученими Штатами, який передбачає скорочення ядерних боєголовок кожною країною на 30 відсотків.

Верхня палата парламенту Росії – Рада федерації – проголосувала в середу за ратифікацію нового договору про СНО. День раніше те саме зробила Держдума.

Після голосування у вівторок президент Барак Обама мав телефонну розмову з президентом Дмитром Медведєвим, у якій привітав його з цієї нагоди. Білий дім заявив, що обидва лідери обіцяли, що будуть продовжувати кроки в цьому напрямку протягом наступного року.

У квітні минулого року президенти Обама і Медведєв підписали договір, що мав замінити старий договір, який обидві країни підписали ще в кінцевих днях холодної війни (1991).

Новий договір обмежує арсенал кожної країни до 1500 стратегічних ядерних боєголовок, що становить скорочення на 30% від лімітів, які встановлено у 2002 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG