Спеціальні потреби

Україна найближчим часом отримає американські радари – посол США


Петро Порошенко, Джеффрі Пайєтт та військовослужбовець США на Яворівському полігоні, 20 квітня.
Петро Порошенко, Джеффрі Пайєтт та військовослужбовець США на Яворівському полігоні, 20 квітня.

В інтерв’ю газеті «День» Джеффрі Пайєтт сказав, що вже цього тижня контрбатарейні радари будуть доставлені на Яворівський полігон.

В інтверв’ю газеті «День» посол США в Україні Джеффрі Пайєтт повідомив, що два американські контрбатарейні радари будуть доставлені в Яворів на цьому тижні.

«Ми надали Україні броньовані машини Humvees, контрартилерійські радари. А два контрбатарейні радари будуть поставлені в Яворів вже на цьому тижні», − зазначив дипломат.

Він також підкреслив, що Сполучені Штати мають намір і надалі надавати військову допомогу Україні. «Поточний законопроект про бюджетні асигнування на оборону включає 300 мільйонів додаткових ресурсів... Ми вже почали переговори з українськими партнерами про те, як ці додаткові ресурси можуть бути найбільш ефективно використані, щоб підтримати можливості українських військових захищати власну територію», − заявив Пайетт.

Попри це дипломат зазначив, що Білий дім поки що не планує надавати Україні летальне озброєння. «Президент Обама і Білий дім чітко заявили, що в даний момент ми не будемо поставляти Україні летальну зброю. І це може змінитися у відповідь на розвиток ситуації на місці.

Дивіться також: Як українська лопата допомагає кар'єрі у США?

Репортаж: Як українська лопата допомагає кар'єрі у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG