Спеціальні потреби

50 мільйонів американців – за межею бідності


50 мільйонів американців – за межею бідності
50 мільйонів американців – за межею бідності

Згідно з даними останніх соціологічних досліджень, у США 16% американців, а це майже 50 мільйонів людей, – живуть у бідності. Ще у вересні ця цифра складала 46,2 мільйона осіб.

Згідно із оприлюдненими даними, у США кількість іспаномовних осіб, які живуть за межею бідності, перевищує кількість чорношкірих бідняків. Також дослідження показують, що значно зросла кількість бідних, віком за 65 років. Вони становлять 15,9% від загальної кількості людей, що живуть за межею бідності.

Збільшення кількості бідних пояснюється підвищенням цін та першочергові товари та послуги. Як також подорожчанням медичних послуг.

До іншої великої групи бідних належать люди працездатного віку – 18-64 роки – їх частка від загальної кількості становить 15,2%.

Оприлюднене дослідження також вказує на те, що зубожіння могло би зачепити аж до 18% американців, або ж на 6 мільйонів осіб більше, якби уряд відмовився від податкових кредитів – системи, яка надає родинам із низьким та середнім прибутком кредити як мотивацію для подальшої праці та сплати обтяжливих податків системи соціальної безпеки.

Експерти зазначають, що бідність у країні може зрости, якщо буде скорочено численні соціальні програми, які зараз переглядають і можуть закрити у рамках скорочення дефіциту бюджету США.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG