Спеціальні потреби

Поштова служба США закриє майже чотири тисячі відділень


Поштова служба США закриє майже чотири тисячі відділень
Поштова служба США закриє майже чотири тисячі відділень

Смартфони та онлайн бізнес призвели до того, що державна поштова служба США змушена переорганізувати роботу чотирьох тисяч своїх відділень із 32-ох тисяч, що працюють наразі в країні.

Представники американської пошти у вівторок заявили, що починають переходити на модель «сільської пошти». Новий вид передбачає, що основну роботу з прийому кореспонденції будуть виконувати місцеві бізнеси, як наприклад аптеки чи невеликі продуктові крамниці.

Такий крок залишить без роботи близько п’ять тисяч працівників держпошти, як також призведе до того, що у деяких районах поштові відділення зникнуть взагалі.

Американська поштова служба сьогодні діє не за рахунок коштів платників податків, а існує лише завдяки продажу марок та самих поштових послуг, зокрема перевезень. За деякими повідомленнями, нова модель роботи дозволить економити цій установі близько 200 мільйонів доларів щороку. 2011-ий, як виглядає, стане для державної пошти США другим поспіль роком, за який вона декларуватиме дефіцит у більш ніж вісім мільярдів доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG