Спеціальні потреби

У США закінчився період праймеріз президентської виборчої кампанії


Гілларі Клінтон і Берні Сандерс

У вівторок у США офіційно закінчився період президентських праймеріз. У столиці переможцем вийшла Гілларі Клінтон, легко перемагаючи сенатора Берні Сандерса. Це гарантує їй позицію кандидата Демократичної партії на президентських виборах у листопаді.

У час, коли підраховувалися голоси, Клінтон і Сандерс мали зустріч у вашингтонському готелі для обговорення партійної платформи на загальнопартійному з’їзді, що відбудеться наступного місяця.

Після зустрічі команди обох претендентів оприлюднили подібні заяви, кажучи, що Клінтон і Сандерс обмірковували спільні пріоритети, такі як вищі зарплати, реформи процесу фінансування виборчих кампаній і доступніша вища освіта. Раніше Сандерс заявив репортерам, що він чинитиме тиск на прийняття сильної прогресивної платформи.

Обоє претендентів також підкреслили потребу подолання кандидата Республіканської партії Дональда Трампа, про якого Сандерс заявив, що він «абсолютно не надається» бути президентом.

Оприлюднені у вівторок результати опитування громадської думки, проведеного телекомпанією NBC, вказують, що популярність Клінтон на сім відсотків більша від популярності Трампа.

Дивіться також: Після повернення із США від Гройсмана чекатимуть результату - екс-посол США в Україні

Після повернення із США від Гройсмана чекатимуть результату - екс-посол США в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

XS
SM
MD
LG