Спеціальні потреби

Денис Кусинич програв на попередніх виборах до Конгресу


Конгресмен Денис Кусинич
Конгресмен Денис Кусинич

Американський конгресмен і двократний претендент на кандидата від Демократичної партії в президенти Денис Кусинич програв на попередніх виборах на черговий термін від штату Огайо.

Переможцем вийшла представниця Демократичної партії Марсі Каптур, яка є спів-головою українського кокусу у Конгресі США. Змагання між двома демократичними кандидатамти стало необхідністю, коли контрольований республіканцями законодавчий орган Огайо наново накреслив виборчі округи, відповідно до результатів перепису населення у 2010 році. Виборчі округи обох законодавців були об’єднані. Кусинич навіть брав до уваги можливість змагатися за місце у Палаті представників від північно-західного штату Вашингтон.

Кусинич, якому 65 років, був колись мером міста Клівленд і служив вісім термінів у Конгресі. Він змагався за кандидатуру від Демократичної партії у у президенти у 2004 році після того, як привернув до себе увагу своєю позицією проти війни в Іраку, і знову у 2008 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG