Спеціальні потреби

Підтримка Обами серед населення досягла найнижчого дотепер рівня


Підтримка Обами серед населення досягла найнижчого дотепер рівня
Підтримка Обами серед населення досягла найнижчого дотепер рівня

Популярність президента Барака Обами досягла найнижчого дотепер рівня. Результати опитування громадської думки, проведеного університетом Квінніпіак, вказують, що 52% населення не схвалюють того, які він справляється з обов’язками, а 42% позитивно оцінюють його працю.

Згідно з результатами опитування, проведеного компанією кабельного телебачення CNN, майже дві третини опитаних американців не схвалюють того, як президент веде економічні справи.

Опитування CNN вказує, що 66% респондентів не схвалюють його спроб врегулювання федерального дефіциту і 62% не задоволені тим, як він веде справи з проблемою безробіття, що перевищує 9% відсотків працездатного населення.

Проте вищу «оцінку» Обама отримав за закордонну політику. Більшість опитаних підтримує його боротьбу з тероризмом, а також ставлення до ситуації в Лівії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG