Спеціальні потреби

Мітт Ромні розпочинає змагання за посаду президента США


Мітт Ромні повідомив, що змагається за посаду президента США
Мітт Ромні повідомив, що змагається за посаду президента США

Колишній губернатор штату Массачусетс і голова оргкомітету Зимових Олімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті Мітт Ромні розпочав змагання за посаду президента Сполучених Штатів.

Ромні не став республіканським кандидатом на президентську посаду у 2008 році. Проте він уже протягом кількох місяців докладає зусиль, щоб Республіканська партія висунула його своїм кандидатом. Численні опитування громадської думки вказують, що Ромні має невелику перевагу серед кількох інших претендентів, але є єдиним, якого підтримує що п’ятий республіканський виборець у недалеких уже передвиборчих змаганнях.

У четвер Мітт Ромні повідомив про свої політичні плани у північно-східному штаті Нью-Гемпшир, де на початку наступного року відбудуться важливі попередні вибори серед республіканських претендентів для висунення свого кандидата. У зверненні до потенційних виборців пан Ромні заявив, що президент Барак Обама не виправдав сподівань американців.

Ромні був губернатором сусіднього штату Массачусетс, де він підтримав програму загального медичного страхування, яка охопила більшість мешканців штату. Закон про медичне страхування став зразком всенаціонального проекту охорони здоров’я, який опісля підтримав Барак Обама і який невеликою кількістю голосів був прийнятий торік Конгресом.

Численні республіканці виступають проти всенаціональної системи охорони здоров’я, тому що вона вимагає, щоб більшість людей придбала медичне страхування. Ромні був змушений захищати свою підтримку системи у штаті Массачусетс. Він каже, що не підтримує обов’язку придбання медичного страхування.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG