Спеціальні потреби

Барак Обама розпочинає 10-денну відпустку


Барак Обама розпочинає 10-денну відпустку
Барак Обама розпочинає 10-денну відпустку

Завершивши автобусне турне сільськими районами Середнього Заходу США, у ході якого він прислуховувався до думок і занепокоєнь мешканців щодо стану економіки країни, президент Барак Обама розпочав 10-денну літню відпустку.

Деякі критики піддають осудові президента за те, що він пішов у відпустку у період економічних негараздів у країні, і за місцевість, де він перебуватиме зі своєю родиною. Обами відпочиватимуть на багатому курортному острові Мартас-Виньярд у штаті Масачусетс.

Речник Білого дому Джей Карні сказав, що навряд чи американці є проти того, щоб президент проводив деякий час із своєю родиною. Він зазначив, що «по суті, президентська відпустка, як така, не існує», оскільки президент підтримуватиме постійний зв’язок з Білим домом та зі своїми радниками з питань національної безпеки та економіки.

У середу, завершуючи триденне турне Середнім Заходом, президент Обама повідомив, що у вересні він внесе пропозицію щодо сприяння зростанню економіки і скорочення масштабного бюджетного дефіциту країни.

XS
SM
MD
LG