Спеціальні потреби

Пакистан відкидає звинувачення у відповідальності за вбивство журналіста


Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Майк Маллен
Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Майк Маллен

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен заявив, що, за всіма ознаками, хтось з пакистанського уряду «дозволив» убити журналіста Саліма Шахзада. Проте він не міг пов’язати цього вбивства з розвідкою країни.

Адмірал Маллен сказав, що він не бачив нічого, що заперечувало б повідомлення, що Ісламабад схвалив побиття на смерть пакистанського журналіста.

Неназваний представник пакистанського уряду сказав інформаційному агентству Ассошіейтед Пресс Пакистану, що заяви Маллена «винятково безвідповідальні». Він додав, що уряд Пакистану створив незалежну комісію для проведення слідства в справі смерті Шахзада.

Впливове Міжвідомче агентство розвідки Пакистану відкинуло звинувачення як безпідставне.

Шахзад, який працював на базоване в Гонконгу видання Asia Times Online, зник зі столиці Пакистану Ісламабада 29 травня. Його тіло було знайдено два дні пізніше в каналі із слідами тортур.

Перед своєю смертю Шахзад розслідував імовірні зв’язки між пакистанським військом та ісламістськими угрупованнями.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG