Спеціальні потреби

США пропонують винагороду за інформацію про ймовірного терориста


США запідозрюють Гафіза Мохамеда Саїда у причетності до тероризму
США запідозрюють Гафіза Мохамеда Саїда у причетності до тероризму

Сполучені Штати обіцяли винагороду на суму 10 мільйонів доларів за пакистанця, якого звинувачують у тому, що він спланував терористичні атаки в Мумбаї у 2008 році.

У понеділок на Інтернет-сторінці «Rewards for Justice» Державного департаменту США повідомлено про винагороду за інформацію, яка доведе до арешту і засудження Гафіза Мохамеда Саїда. Це друга найвища винагорода, яку будь-коли запропонували Сполучені Штати.

Саїд є співзасновником базованої в Пакистані групи Лашкаре-Тайба, яку запідозрюють у здійсненні кількох терористичних атак на території Індії. Тепер він очолює благодійну організацію Джамаат-уд-Дава, яку вважається фасадом цього екстремістського угруповання.

У недавніх інтерв’ю Саїд сказав, що винагороду встановлено у відповідь на його кампанію, яка закликає Пакистан не відкривати кордону з Афганістаном для автоколон з постачанням для військ НАТО. Він також вимагає, щоб Вашингтон подав докази його причетності до терористичної діяльності.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG