Спеціальні потреби

Пакистан заявив, що обійдеться і без американської військової допомоги


США тимчасово припиняють військову допомогу Пакистанові
США тимчасово припиняють військову допомогу Пакистанові

Рішення США припинити військову допомогу Пакистану на суму 800 мільйонів доларів не вплине на боротьбу з ісламськими екстремістами, заявляють в Ісламабаді.

В інтервю Голосу Америки офіційний представник Міністерства оборони генерал-майор Атхар Аббас сказав, що військові операції тривають і без зовнішньої допомоги. Він наголосив, що пакистанські військові використовують власне оснащення та боєприпаси для боротьби з аль-Кайдою і талібами на кордоні з Афганістаном.

Аббас також критикував рішення США про призупинення фінансової допомоги. Відповідаючи на запитання Голосу Америки, він сказав, що це неприпустимо надавати підтримку і ставити за це якісь умови.

В неділю голова апарату Білого дому Вільям Дейлі сказав в інтерв’ю телеканалу АВС, що в США вирішили припинити багатомільйонну допомогу Пакистану з військовими витратами.

Дейлі сказав, що Пакистан є важливим партнером у боротьбі з терористами, але що деякі кроки дали причини Вашингтону призупинити військову допомогу цій країні.

Офіційні представники США говорять, що до цього їх підштовнуло рішення Ісламабада скоротити чисельність американських військових інструкторів та запровадити візовий режим для американських службовців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG