Спеціальні потреби

США скорочують військову допомогу Пакистану


США скорочують військову допомогу Пакистану
США скорочують військову допомогу Пакистану

Білий дім повідомив, що США мають намір урізати військову допомогу Пакистану на 800 мільйонів доларів.

Голова апарату Білого дому Вільям Дейлі заявив, що відносини США з Пакистаном є складними і, що забере трохи часу, аби їх поліпшити. Він зазначив, що того часу, США не виділятимуть частину грошей, яких американські платники податків зобов’язалися надати Пакистану.

Раніше, цитуючи трьох неназваних чільних американських посадовців, газета «Нью-Йорк Таймс» повідомила, що таким своїм рішеннням Вашингтон має намір покарати Ісламабад за видворення з країни американських військових інструкторів, і чинити тиск на військових Пакистану, аби вони «ефективніше» боролися з екстремістами.

Скорочення допомоги, як зазначається в газеті, очевидно, є сигналом військовому командуванню Пакистану зробити вибір між підтримкою країни, яка фінансує значну частину діяльності армії, і продовженням надання «прихованої підтримки” талібам та іншим бойовикам, які воюють з військовослужбовцями США в Афганістані.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG