Спеціальні потреби

Американський службовець перебуває під арештом у Пакистані


Затриманий у Пакистані служовець американського консульства
Затриманий у Пакистані служовець американського консульства

Пакистанські органи влади повідомили, що службовець американського консульства в місті Лахор перебуває під арештом за звинуваченням у вбивстві двох осіб. У четвер – каже американець – він застрелив двох пакистанців у самообороні.

Поліція твердить, що американський дипломат в автомашині зупинився на червоному світлі, коли два чоловіки на мотоциклі відкрили вогонь у його машину Згідно з поліцією, американець відповів вогнем і повідомив про інцидент групу американських охоронців. Обидва нападники опісля померли в лікарні.

Місцеві органи влади кажуть, що третій пакистанець загинув в інциденті, коли його випадково збив автомобіль американського консульства, який поспішав на допомогу дипломатові.

Американські офіційні особи не назвали працівника консульства і не з’ясували його дипломатичного статусу.

Цей інцидент ще більше розпалив антиамериканські настрої в Пакистані. Багато пакистанців висловлюють обурення з приводу рейдів американських безпілотних літаків у північно-західному районі країни.

Представник Державного департаменту Філіп Краулі заявив, що Сполучені Штати співпрацюватимуть з Пакистаном у розслідуванні цього інциденту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG