Спеціальні потреби

Пакистан відкинув результати розслідування справи прикордонної атаки


У відповідь на атаку коаліційних військ екстремісти підпалили машини з постачанням для сил НАТО в Афганістані
У відповідь на атаку коаліційних військ екстремісти підпалили машини з постачанням для сил НАТО в Афганістані

Збройні сили Пакистану відкинули результати розслідування Сполученими Штатами минуломісячної атаки коаліційних сил, у результаті якої загинуло 24 пакистанських солдатів. Інцидент стався у районі кордону між Пакистаном і Афганістаном.

У заяві сказано, що в результатах розслідування «було мало фактів» і що детальну відповідь буде надано після отримання офіційного звіту в цій справі.

Представники Міністерства оборони США заявили в четвер, що причиною атаки минулого місяця була недостатня координація дій як з боку Пакистану, так і очолених США коаліційних військ.

Представник американських ВПС бригадний генерал Стівен Кларк, який очолював слідство, заявив, що «загальна відсутність довір’я» між обома країнами запобігла кожній із сторін отримати конкретні подробиці про війська і розташування бойових частин у районі інциденту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG