Спеціальні потреби

Маллен: Пакистан «експортує» насильство до Афганістану


Міністр оборони США Леон Панетта (ліворуч) і голова Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил адмірал Майк Маллен
Міністр оборони США Леон Панетта (ліворуч) і голова Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил адмірал Майк Маллен

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил США адмірал Майк Маллен звинуватив Пакистан в тому, що він «експортує» насильницький екстремізм до Афганістану, використовуючи бійців, як «справжнє крило» Служби військової розвідки країни.

Виступаючи на слуханні в Сенаті США, Маллен сказав, що пакистанська військова розвідка використовує пов’язану з аль-Кайдою мережу «Гаккані» для ведення операцій в Афганістані проти афганських та коаліційних сил.

Адмірал Маллен заявив, що «експортуючи» насильство, Пакистан послаблює свою внутрішню безпеку і свою позицію в регіоні. Він також сказав, що Пакистан підважив свою репутацію на міжнародній арені і поставив під загрозу економічний добробут країни.

У своєму виступі на слуханні, міністр оборони США Леон Панетта заявив, що Пакистану необхідно вдатися до заходів для запобігання наданню безпечного притулку членам мережі «Гаккані». Минулого тижня Панетта остеріг, що США захищатимуть свої сили в Афганістані від базованих у Пакистані екстремістів-бійців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG