Спеціальні потреби

Гелікоптери НАТО обстріляли позиції пакистанських солдатів


Гелікоптери НАТО обстріляли позиції пакистанських солдатів

Пакистанська армія внесла «гостру ноту протесту» і вимагає зустрічі з представниками НАТО з приводу порушення, за твердженням Пакистану, повітряного простору країни двома гелікоптерами Альянсу.

Протест внесено у вівторок, через кілька годин після того, як пакистанські посадовці повідомили, що направлені з афганської території гелікоптери НАТО обстріляли позиції військових, в результаті чого два пакистанські солдати отримали поранення.

Альянс підтвердив повідомлення про розгорнення його гелікоптерів біля пакистансько-афганського кордону, і заявив, що обставини обстрілу розслідуються.

Цей інцидент, ймовірно, загострить напруження між Ісламабадом та Вашингтоном, незважаючи на візит до Пакистану у понеділок американського сенатора Джона Керрі, який мав на меті поліпшення двосторонніх відносин.

До погіршення зв’язків між Сполученими Штатами та Пакистаном призвело здійснення спецпідрозділом ВМС США рейду, у резлультаті якого знищено лідера Аль-Кайди Осами бін Ладено 2 травня в пакистанському місті Абботтабад.

XS
SM
MD
LG