Спеціальні потреби

Пакистан відкидає критику щодо антитерористичних заходів


Начальник штабу Збройних сил Пакистану Ашфак Каяні
Начальник штабу Збройних сил Пакистану Ашфак Каяні

Збройні сили Пакистану повідомили, що їх начальник штабуАшфак Каяні відкинув критику, що, мовляв, вони не роблять достатніх зусиль у боротьбі з терористами. Каяні мав зробити на зустрічі з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адміралом Майком Малленом. В оприлюдненій у четвер заяві військові повідомили, що Ашфак Каяні «відкинув негативну пропаганду» про те, що Пакистан не робить достатніх зусиль. Згідно з заявою, Каяні сказав Маллену, що поточні зусилля вказують на «національну рішучість» Пакистану подолати тероризм.

Під час дводенних відвідин Ісламабада адмірал Маллен сказав, що деякі службовці пакистанської розвідки втримують багаторічні відносини з екстремістами мережі Гаккані, які воюють в Афганістані. Однак Пакистан заперечив будь-які зв’язки.

Каяні також повторив позицію Пакистану, що атаки з використанням безпілотних літаків підривають його зусилля та що їх не підтримують пакистанці. Він додав, що підтримка з боку населення – це ключ до успіху.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG